Dauguma žmonių, paklaustų, kas yra „3,14“, nedvejodami atsakytų – pi (π). Pasaulyje Pi diena švenčiama kovo 14 d. Mūsų mokykloje taip pat buvo pažymėta ši diena. Matematikos kabinetai buvo papuošti Pi dienai skirtais plakatais ir piešiniais, kvepėjo pyragais – tradiciškai ši diena pažymima suvalgant apvalų pyragą, papuoštą graikiška raide π.

Kovo 12 d. pavakare mūsų mokyklos aktų salėje vyko protmūšis. Jame dalyvavo 5–8 klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai. Šis renginys skirtas Pasaulio lietuvių metams. Klausimai buvo susiję su Lietuva, jos istorija, įvairiomis vietovėmis, įžymiais žmonėmis, Lietuvos rekordais. Kiekvienoje temoje buvo po 10 klausimų.

Kovo 11-oji – pats svarbiausias įvykis mūsų valstybės gyvenime. Kad ši šventė netaptų vien verčiama paradų diena, kad ji būtų norėta ir mylėta, moksleiviai-ateitininkai šia proga gyveno net 2 dienas.

Pagal senąjį lietuvių tikėjimą kovo 10-oji diena – 40-ties paukščių diena. Tai viena pirmųjų pavasario švenčių. Nuo senų senovės šią dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. 40-ties paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta į gimtinę.

Kovo 7 dieną mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs kompiuterinis istorijos konkursas „Ką aš žinau apie Lietuvą?“. Konkurse varžėsi 33 mokiniai iš 5–9 klasių.

© 2016. Visos teisės saugomos