Š. m. gruodžio 11 dieną mūsų mokykloje vyko 7–8 klasių mokinių atranka į tarptautinį anglų kalbos konkursą „Spelling Bee 2019“. Tai angliškų žodžių tarimo paraidžiui konkursas.

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras jau antri metai organizuoja Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadą. Šiemet Panevėžio miesto etapas vyko gruodžio 6 dieną „Vyturio“ progimnazijoje. Ten dalyvavo ir mūsų mokyklos du aštuntokai Deimantė Juknevičiūtė ir Adas Putauskas.

Visas pasaulis nuo 1988 metų gruodžio 1 dienos mini Pasaulinę AIDS dieną. Šios dienos paminėjimo tikslas – propaguoti brandesnį požiūrį į ŽIV / AIDS ligą, ligonius, šviesti visuomenę šios ligos klausimais.

Pirmasis mokslo metų pusmetis kelia vis daugiau nerimo mūsų aštuntokams. Reikia apsispręsti, kur norės mokytis baigę mūsų mokyklą. Todėl gruodžio 3 dieną aštuntokų iniciatyva mokykloje organizuotas susitikimas su miesto gimnazistais.  Pirmieji į mūsų – Mykolo Karkos pagrindinę mokyklą – atvyko Panevėžio 5-osios gimnazijos moksleiviai: Aronas, Greta. Ieva bei Elzbieta.

Paskutinį lapkričio dešimtadienį Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 1–3 ir 5–6 klasių mokiniai dalyvavo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Žengiu teisingu keliu“ veiklose – edukacinėse programose Dalios Svilienės keramikos studijoje.

© 2016. Visos teisės saugomos