Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektas „Žengiu teisingu keliu“ tęsiasi toliau. Spalio 11 dieną Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje apsilankė Lietuvos probacijos tarnybos Panevėžio regiono skyriaus specialistės Karolina Banevičiūtė ir Jurgita Ladygė.

„Maisto banko“ akcija yra vienas žinomiausių labdaros ir paramos fondo organizuojamų renginių, vykstančių Lietuvoje kiekvieną rudenį. Panevėžio krašto ateitininkai visada aktyviai jungiasi į šią pilietiškumo akciją. Spalio 8–9 dienomis mūsų mokyklos Dievo tarno kun. Alf. Lipniūno kuopos ateitininkai ir jų draugai savanoriavo centrinėje IKI parduotuvėje.

Tai kasmetinė viso pasaulio mokyklų bibliotekų šventė ir šių metų tema: „PASAULIO PASAKOS“. Sakinio pradžia „Vieną kartą...“ mus visus nukelia į stebuklingą fėjų, nykštukų, laumių pasaulį, moko apie žmogaus vertybes ir kultūrą, supažindina su įvairiausiomis pasaulio šalimis per jų pasakas.

Vienas iš Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos uždavinių yra – sudaryti galimybes augančiai asmenybei perimti kultūros paveldą ir ugdyti siekį išlaikyti savo asmens ir tautos kultūros tapatumą.

Aromaterapija – sveikatos palaikymo metodas, kai gydymui taikomi natūralūs eteriniai aliejai, į organizmą patenkantys per kvėpavimo sistemą, odą ir / arba gleivines.

© 2016. Visos teisės saugomos