Mūsų mokyklos socialinė pedagogė Jolanta Matiukė ir pradinių klasių mokytoja Modestė Vaicekauskienė su Panevėžio pradinės mokyklos socialine pedagoge Lina Seferoglu kviečia moksleivius dalyvauti respublikiniame draugystės kortelių konkurse-parodoje.

Panevėžio krašto ateitininkai (PKA) kvietė visus ateitininkus ir jų bičiulius Sausio 13-osios trisdešimtmetį paminėti bei prisijungti prie akcijos parsisiuntus „Strava“ programėlę, išvaikščioti ar kaip kitaip žemėlapyje „nupiešti“ skaičių 30. Pažymint Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną akcija tęsiama. Šį kartą PKA kviečia atsisiųsti programėlę „Strava“, išeiti į snieguotąsias erdves ir išvaikščioti savo kuopos pavadinimą.

2021-ieji metai prasidėjo solidžiu piešiniu konkursu „Geltona, žalia, raudona“, skirtu Vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Šis piešinių konkursas buvo skirtas mokyklos bendruomenei, mokiniai galėjo piešti kartu su savo šeimos nariais. Konkurse dalyvavo visų amžiaus grupių vaikai. Konkursą organizavo dailės mokytojai Aušra Lazdauskienė ir Vydmantas Mačiulis.

Baigėsi nuotolinės nuotraukų parodos „Pasaulis mano akimis“ balsavimas už labiausiai patikusias nuotraukas. Pagaliau suskaičiuoti rezultatai! Daugiausiai paspaudimų „laikų“ ir „širdelių“ surinko ir daugiausia simpatijų pelnė šie mokiniai ir jų nuotraukos:

Vasario 4 d. vyko Panevėžio Mykolo Karkos 8b ir 8c klasių mokinių susitikimas su 5-osios gimnazijos mokinių parlamento nariais, pavaduotoju Antanu bei mokyklos psichologe Elvyra. Susitikimas vyko nuotoliniu būdu.

© 2016. Visos teisės saugomos