...Ten, kur jie buvo ištremti, Elenos amžiaus vaikų buvo nedaug, todėl jai teko žaisti su savo pačios pasigaminta lėle „Bambarisa“. Žaislų Elenai Sibire nepirkdavo, nes jų nebuvo. Laikui bėgant, gyvenimas pagerėjo. Elena prisimena pirmąją mamos nupirktą lėlę, kurios veidukas buvo porcelianinis, ilgos geltonos kasos buvo perrištos skarute. Ji jau suprato, kad lėlę reikia saugoti.

2d klasės mokiniai susidomėjo balandžio 23 d. Lietuvoje prasidėjusiu literatūrinių renginių maratonu, skirtu pažymėti 2 svarbioms dienoms – Pasaulinei knygos dienai (balandžio 23-ioji) ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai (gegužės 7-oji).

„Juokas – vienintelis užkrečiamas dalykas, kurio nereikia bijoti ir saugotis (emocinė sveikata)“. Tai LMNŠC projekto „Sveikata visus metus 2021“ balandžio mėnesio iššūkis. Mūsų mokyklos 1b klasės mokinių komanda „Mes sveikuolių šalyje“ ir 2c klasės mokinių komanda „Sveikatukai“ labai nudžiugo sužinojusios naują užduotį, nors sakoma, kad „juokas – dalykas rimtas“.

Dvi balandžio savaites 4c klasės mokiniai vykdė projektą „Tu gražiausia ir mieliausia visam pasaulyje“, skirtą Motinos dienai paminėti. Mokiniai nuoširdžiai įsitraukė į veiklas – juk projektas skirtas brangiausiems žmonėms.

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija vykdo „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą“ bei kviečia pradinio ugdymo moksleivius ir mokytojus dalyvauti viktorinoje „Gerai daryk – maistą taupyk“, skirtoje paaiškinti moksleiviams švaistomo maisto poveikį aplinkai, visuomenei, ekonomikai, o taip pat padėti keisti savo įpročius,atskleisti maisto vertę. Projektą palaiko Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

© 2016. Visos teisės saugomos