Mūsų mokyklos jaunučių choras „Kregždutės“ – daugkartinis Lietuvos vakarų krašto dainų šventės dalyvis. Šiemet Klaipėdoje dalyvavo 40 pirmų–penktų klasių dainorėlių, kuriuos lydėjo keturi pedagogai ir trys mamytės.

Birželio 7 dieną 1c, 1d, 1e klasės mokinukai aplankė Krekenavoje esantį „Girinio taką“, susipažino su medžių rūšimis, augmenija, gyvūnija. Vėliau Upytėje vaikai apsilankė Linų muziejuje ir sužinojo, koks yra lino kelias bei kaip jis buvo apdorojamas senovėje. Kiekvienas mokinys turėjo galimybę išbandyti darbo įrankius.

Birželio 7-oji diena. Mes, 3a ir 2a klasių mokiniai ir mokytojos, susėdome už ilgo stalo senovinėje troboje, kurios kampe alsavo duonkepė krosnis. Buvome Kupiškio r. Uoginių amatų centre. Kepėme pakišuolius. Kas tie pakišuoliai? Centro darbuotoja paaiškino, kad tai senų laikų bandelės su lašinukais.

Balandžio mėnesį 4d klasės mokiniai Emilija Atstupėnaitė, Akvilė Čeponytė, Tėja Mamavičiūtė ir Justas Vasiulis dalyvavo tarptautiniame sakmių konkurse „Profesijų kilmė“. Birželio 6 dieną vyko nuotolinis baigiamasis renginys, kuriame buvo skelbiami šio konkurso rezultatai.

Birželio 6 d. 2a ir 3a klasių mokiniai kartu su mokytojomis Nomeda Kizliene ir Aušra Domarkiene vyko į Panevėžio gamtos mokyklą. Mokiniams buvo suorganizuota netradicinė lietuvių k. ir pasaulio pažinimo pamoka „Mano mažasis draugas“.

© 2016. Visos teisės saugomos