Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną, dešimtyje Lietuvos miestų buvo  rengiama akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“.  Akcijos metu viešose erdvėse buvo perskaityti 105 tūkst. tremtinių ir politinių kalinių vardai, papasakoti jų likimai, kad ši karta išsaugotų istoriją.

Birželio 11 d. Panevėžio Mykolo Karkos mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena. Vyresniųjų klasių mokiniai mokyklos aktų salėje pristatė projektus, kuriuos įgyvendino per visus 2017–2018 mokslo metus. Projektus mokiniai vykdė vadovaujami savo dalykų mokytojų. Į projektus įtraukti buvo visi mokiniai, tačiau aktų salėje pasirodė tik dalis jų – geriausi ir įdomiausi projektai.

Mokslo metus šaunu pabaigti turininga ekskursija. Šiais metais 6d klasė pasirinko išvyką į Vilnių, kurios metu turėjome profesinio orientavimo temą – muitinės darbas.

Kasmet kryptingos dailės besimokantys moksleiviai keliauja į vasaros plenerą: tapyti, piešti kokiame nors vaizdingame gimtojo krašto kampelyje.

Prasidėjusi vasara ir su ja sutampanti mokslo metų pabaiga mokyklos mokiniams įsimins ne tik alinančiais karščiais, bet ir gausybe įdomių renginių.

© 2016. Visos teisės saugomos