Birželio 1-ąją net 49 mūsų mokyklos 2–8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų, išvyko  į edukacinę išvyką į Žalvario parką, įsikūrusį Molėtų rajone, Skrebulių kaime.

„Šėliotojų“ įspūdžiai:   

„Man labai patiko Žalvario parke! Labiausiai – trasa po pelkę ir sumo kostiumai.“ (Deimantė, 5c)

„Buvo smagu! Iš pradžių ieškojome kamuoliukų, vėliau pasivaikščiojome, pamatėme daug šaunių objektų – veidrodžių kambarį ar „baimės faktorių“. Su draugais kepėme zefyrus, mėgavomės saule.“ (Samanta, 8a)

„Man ekskursija labai patiko, o labiausiai du dalykai:  tai „baimės faktorius“ ir futbolas.“ (Nedas, 7d)

„Man labiausiai patiko orientacinė kamuoliukų rinkimo rungtis. Mūsų komanda rado 5 kamuoliukus. Dar labai patiko rungtis „Ėjimas valtimi“. Šioje rungtyje reikėjo puikaus komandinio darbo. Mūsų komanda laimėjo. Labai džiaugiuosi, kad važiavau į šią ekskursiją.“ (Vasarė, 6d)

„Žalvario parke man patiko kamuoliukų ieškojimas po visą  parko teritoriją. Tai priminė lobio paiešką... Labai įdomi programa. Tikrai važiuočiau dar kartą.“ (Mykolas, 8a)

„Kelionė į Žalvario parką buvo tiesiog nuostabi! Buvo daug geros nuotaikos, gero oro, linksmos kompanijos ir svarbiausia – įdomių, nuotaikingų akimirkų vykdant užduotis.“ (Aistė, 7d)

„Man labai patiko ekskursija į Žalvario parką, nes buvo daug įdomios veiklos. Ypač patiko trasa per pelkę, pasijausti kosmonaute. Taip pat kelionės metu susiradau naujų draugų.“ (Agnė, 7d)

„Ekskursija man patiko, nesvarbu, kad truputį lietus lijo. Labiausiai patiko orientacinės varžybos, nors ir nedaug surinkome kamuoliukų. Norėčiau nuvykti dar kartą.“ (Gytis, 6d)

„Man patiko ši išvyka. Turėjome galimybę atsipalaiduoti po sunkių mokslo metų. Nors kelionės pradžioje oras buvo nedėkingas, tačiau jis linksmybių nesutrukdė. Labiausiai patiko ieškoti kamuoliukų milžiniškoje Žalvario parko teritorijoje, kepti zefyrus, šokinėti į kamuoliukų ir kempinių pilną baseiną. Buvo labai labai daug veiklos ir ką apžiūrėti.“ (Martyna, 8a)

„Žalvario parke man labai patiko. Buvo labai linksma ir įdomi programa, o labiausiai patiko ieškoti kamuoliukų per orientacinį žaidimą.“ (Emilija, 6d)

„Kelionės – tai maistas mano sielai, o ši kelionė buvo tikras desertas.“ (Urtė, 5c)

„Man ši išvyka labai patiko, nes galėjome pasivaržyti su kitais mokyklos mokiniais fizinėse rungtyse.“ (Ignas, 7c)

„Žalvario parke labiausiai patiko žaisti futbolą, orientuotis gamtoje, eiti per pelkę. Pasimokiau kelių įdomių istorinių faktų. Norėjosi ilgiau pabūti, bet reikėjo išvažiuoti. Apsilankyti čia vėl būtų labai linksma.“ (Mantvydas, 7d)

„Man ekskursija į Žalvario parką labai patiko, bet labiausiai – orientacinės varžybos, nes dar nebuvau jose dalyvavusi. Patiko ieškoti kamuoliukų ir varžytis su kitomis komandomis, kuri daugiau jų surinks. Labai norėčiau nuvykti dar kartą.“ (Gerda, 6d)

„Ekskursija buvo gana įdomi. Labiausiai patiko sumo rungtynės, ėjimas per pelkę. Norėčiau daugiau tokių įdomių ekskursijų.“ (Klaidas, 6d)

„Nuoširdžiai dėkoju už puikią kelionę. Dukra įspūdžius pasakojo visą valandą!“ (Urtės R. mama)

 Mokinių įspūdžius surinko dir. pavad. ugdymui V. Jeleniauskienė

Akimirkos iš įspūdingos kelionės GALERIJOJE–2017 m. pavasaris–Žalvario parke

© 2016. Visos teisės saugomos