„Žmogus – iškilniausias žemiškosios gamtos kūrinys. Bet, kad galėtų džiaugtis gamtos gėrybėmis, žmogus turi būti sveikas, stiprus ir protingas“.

Tokiais Nobelio premijos laureato, rusų mokslininko Ivano Pavlovo žodžiais Alfonso Lipniūno progimnazijos septintos klasės mokinė Meda pradėjo spalio 23 d. progimnazijoje vykusią viktoriną „Būk stilingas – rūkymas nebemadingas“, kurioje dalyvavo Mykolo Karkos 7b, 7c ir 7d klasių mokinių komandos ir Alfonso Lipniūno progimnazijos 7a ir 7b klasių mokinių komandos. Viktorina buvo organizuojama įgyvendinant neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektus „Mes prieš, o Tu? 2018“ (Alfonso Lipniūno progimnazija) ir „Žengiu teisingu keliu“ (Mykolo Karkos pagrindinė mokykla).

Viktoriną sudarė 5 užduotys, kurių metu reikėjo išradingumo, kūrybiškumo ir sveikos gyvensenos žinių. Abiejų mokyklų mokiniai, pasiskirstę į penkias komandas, labai draugiškai ir išradingai atliko jiems paskirtas užduotis. O atsakymus vertinimo komisija, kurią sudarė Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos psichologė Kristina Tarutienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Ramutė Railienė ir Lolita Puškorienė.

Smagią, draugišką atmosferą padėjo sukurti ir Alfonso Lipniūno progimnazijos šokių kolektyvas bei dainininkų ansamblis.

Viktorinos dalyviai išsiskirstė ne tik įgiję naujų žinių, turiningai, linksmai praleidę laiką, nešini atminimo dovanėlėmis, bet ir susiradę naujų draugų.

Socialinė pedagogė Jolanta Rinkūnienė

© 2016. Visos teisės saugomos