Jau ne vienerius metus gražios bendradarbiavimo tradicijos sieja mūsų mokyklą ir Panevėžio r. Naujamiesčio gimnaziją. Kovo 26 dieną dalyvavome Naujamiesčio gimnazijoje vykusioje Respublikinėje anglų kalbos mokinių ir mokytojų praktinėje konferencijoje „Do you know that...“ („Ar žinai, kad...“).

Konferencijos tema – „Koks gražus gimtasis mūsų kraštas“. Pranešimus rengė 4–6 klasių mokiniai. Stebėjome ir klausėme 16 šaunių pranešimų anglų kalba. Mūsų mokyklai atstovavo ketvirtokai V. Šimaitytė, G. Oniūnas, E. Kontrimaitė, penktokai N. Prascienius, D. Pinevičius, N. Načiščionis, šeštokai O. Grigaliūnaitė, A. Gurklytė, N. Balčiūnas, G. Janušonis, D. Šimkus. Mokiniams pasirengti konferencijai padėjo anglų k. mokytojos I. Gaidelionienė, V. Skliutienė, V. Kuriazovienė, V. Raicevičienė, E. Čepulienė ir I. Subačienė. Labai džiaugiamės savo mokinių puikiais pristatymais, anglų kalbos kalbinių įgūdžių tobulinimu, nuostabia Gustavo muzikine dovana konferencijos dalyviams, Naujamiesčio gimnazijos mokiniams ir mokytojams.

Dėkojame organizatoriams ir susitiksime kitais metais!

I. Subačienė, mokytoja

 

 

© 2016. Visos teisės saugomos