Balandžio 11 dieną Panevėžio Mykolo Karkos mokyklos mokiniai vyko į jaunimo festivalį „VIBELIFT“, kuris vyko Vilniuje „Siemens“ arenoje. Mūsų mokyklos mokinių dalyvavo net 32. Festivalyje išvydome daugybę Lietuvos scenos žvaigždžių – Mantą Stonkų, Moniką Mariją, Saulių Urbonavičių-Samą, Vidą Bareikį, grupę „120“ ir dar daug kitų. 

Šitas renginys šalyje vyksta jau 3 kartą. Jame dalyvauja 7 tūkstančiai jaunų žmonių iš visos Lietuvos! Mūsų mokykla dalyvavo pirmą kartą! Mokinius lydėjo mokytojos Zita Vickuvienė, Irena Jasiūnienė, Audronė Striogienė.

Aš buvau šio renginio ambasadorius ir patekau į 10-tuką geriausių ambasadorių, kurie buvo apdovanoti. Gavau 50 eurų vertės SPORTLAND čekį, „VIBELIFT“ marškinėlius, kepurę, kavos ir dar daugybę kitų dovanų. 
Džiaugiuosi, kad renginys visiems labai patiko
J.

Daugvydas Staniūnas, 8d

© 2016. Visos teisės saugomos