Kalėdos į gimtąjį miestą Panevėžį jau ateina su šventės daina, melodija skamba eglučių spalva...

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokinukai šių metų gruodžio 10–11 dienomis dalyvavo artėjančioms šventėms skirtuose miesto renginiuose. Mūsų dainorėliai dainavo „Cido“ arenoje vykusioje „Kalėdinėje mugėje“ bei šventiniame koncerte „Kalėdiniai varpeliai“, kuris vyko miesto Bendruomenių rūmuose. Dainorėliai drauge aplankė ir miesto nuostabią, įspūdingą kalėdinę eglutę.

Mokinukų mintys po renginių:

„Patiko dainuoti „Cido“ arenos scenoje, patiko atėjęs burtininkas, kuris „barstė“ burtus. Sekmadienį buvo labai geras koncertas. Mes patys dainavome ir galėjome žiūrėti ir klausytis koncertuojančių kitų vaikų. Sėdėjome puikioje salėje. Patiko ir persirengimų kambarys, kurį pavadinau „Veidrodžių karalystė“. Patiko ir pabūti su grupe prie miesto eglutės“. (Rusnė, 2b)

„Labai patiko miesto eglutė, prie kurios nuvedė muzikos mokytoja. Labai gražiai papuošta salė, kurioje dainavome. O labiausiai patiko su visais dalyviais ir Kalėdų seneliu dainuoti finalinę dainą „Džiaugsmingų šventų Kalėdų“. (Gabrielius, 2b)

„Man labai patiko koncertas ant scenos su Kalėdų seneliu ir pasivaikščiojimas su mokytoja ir mokiniais po papuoštą miestą“. (Lukas, 3b)

Urtės ir Brigitos iš 2b klasės mintys panašios: patiko miesto eglutė, su didele grupe dainuoti scenose.

1c klasės mokinukės – Ugnė, Lėja, Ramunė – džiaugėsi, kad nebijojo scenoje dainuoti.

Jaunučių choro „Kregždutės“ mokytoja A. Mikolaitienė ir mokiniai

© 2016. Visos teisės saugomos