Balandžio 5 dieną Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje vyko viktorina ketvirtų klasių mokiniams „Aš esu draugiškas“. Viktorinos tikslas – skatinti mokinių draugišką tarpusavio bendravimą ir supratimą, bendravimą ir bendradarbiavimą bei toleranciją kito žmogaus atžvilgiu.

Viktorinoje dalyvavo ketvirtų klasių mokinių komandos, kurias sudarė kiekviena klasė savo nuožiūra. Likusieji klasių mokiniai buvo žiūrovai, jie aktyviai palaikė savo klasės komandą. Viktoriną vedė 7b klasės mokinės Toma Švilpaitė ir Agnė Svisčiovaitė. Komandas vertino komisija – socialinė pedagogė Jolanta Rinkūnienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Jeleniauskienė.

Viktorina buvo smagi, įdomi ir pamokanti. Komandų laukė trylika užduočių, kurios buvo pačios įvairiausios – sukurti šūkį apie draugystę, paaiškinti, kas yra daugystė ir tikras draugas, ieškoti pasislėpusių žodžių, pasakyti patarlių apie draugystę, atspėti emocijas ir knygų ištraukas, kuriose yra paliesta draugystės tema. Mokinių laukė ir greitosios, judriosios užduotys: kas greičiau sudėlios paveikslėlį, kas greičiau perduos draugui kamuoliuką, kas greičiau pastebės pasislėpusį penktosios sesers vardą ir kt. Taip pat buvo ir kelios šmaikščios ir linksmos užduotėlės, kurios mokiniams labai patiko ir privertė juos nusišypsoti. Kol komandos atlikinėdavo užduotėles, nenuobodžiavo ir žiūrovai. Jie turėjo visiems pasakyti patarlių apie draugystę. Pasirodo, kad ketvirtokai ne tik jų daug žino, bet ir jas puikiai kuria.

Visos komandos buvo labai aktyvios, sumanios ir draugiškos, tačiau daugiausiai taškų surinko 4b klasės komanda. Dalyviai gavo padėkos raštus ir saldžius prizus, kuriuos turėjo draugiškai pasidalinti. Kad visi ketvirtokai yra draugiška, didelė ir graži šeima, supratome iš jų pritarimo komisijos nuomonei, kad laimėjo DRAUGYSTĖ.

Kristina Tarutienė, psichologė

 

© 2016. Visos teisės saugomos