Balandžio–gegužės mėnesiais 5c klasės mokiniai dalyvavo literatūriniame projekte „Tikrosios vertybės amžiams“, skirtame MOTINOS, TĖVO ir ŠEIMOS dienoms paminėti. Jo tema – „Tarpusavio santykių grožis. Gerumas“.

„Baigiamąjį darbą rengėme grupėmis. Vienas iš grupės dalyvių turėjo išsitraukti literatūros tekstą su parengtomis užduotimis. Buvo įdomu, kaip pasiseks. Gavome ir po didelį lapą, kad galėtume pagal ištrauką piešinį nupiešti.“ (Sonata)

„Darbas vyko nuo pirmos sekundės iki paskutinės. Visų 5 grupių literatūriniai kūriniai buvo apie pačią didžiausią vertybę – ŠEIMĄ. Mes stengėmės suvokti tėčio ir sūnaus dialoge slypinčias svarbiausias mintis, pajusti  senelės ir anūkės bendravimo grožį, pamąstyti apie berniuką,  slaugantį sunkiai sergančią motutę ir kt. Šios pamokos pagilino žinias apie šeimą ir pamokė kažką tokio, ko dar nežinojome...“ (Ignas)

„Grupėse darbą turėjome pasiskirstyti pačios: vienos rengėme atsakymus į klausimus, ieškojome minčių tekste, kitos savo iliustracijomis ruošėmės pristatyti temą. Dirbdamos mes gyvai ir įdomiai bendravome. Smagu buvo dalyvauti tokioje veikloje“. (Samanta)

Lietuvių k. mokytoja O. Vaitkevičienė

Mokinių darbų koliažas:

 

 

 

Svetainėje lankosi 17 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos