Kovo 22-oji – Pasaulinė vandens diena. Mūsų mokykloje kovo 19 dieną šiai datai paminėti vyko viktorina „Vanduo – tai gyvybė“.

Renginį vedė mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Lolita Puškorienė. Ji trečių–ketvirtų klasių mokiniams priminė svarbiausius faktus apie vandenį, mokė tausoti jį. Pradinukai sužinojo, kad 10–20 procentų vandens praradęs žmogus gali mirti, kokią naudą žmogui teikia gėlas vanduo, kodėl turime taupiai  jį vartoti ir kas laukia mūsų 2025 metais. 4c klasės mokiniai (mokytoja Loreta Valainienė) visiems viktorinos dalyviams  (o jų net 9 komandos) ir žiūrovams parodė muzikinę-literatūrinę kompoziciją pagal O. Proislerio pasaką „Raganiukė“ ir H. K. Anderseno pasaką „Kiauliaganys“.

Viktorina  „Vanduo – tai gyvybė“ mokiniams suteikė daug teigiamų emocijų. Visų klasių komandos žinojo teisingus atsakymus į klausimus. Sunku buvo išrinkti nugalėtojus. Viktorinos dalyvius vertino svečiai – Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Giedrė Kundrotienė ir Agnė Šimoliūnaitė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Jeleniauskienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lolita Puškorienė.

Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, atmintinėmis apie vandenį,  o geriausiai pasirodžiusiems 4e klasės komandos nariams visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Giedrė Kundrotienė įteikė asmenines dovanėles. Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras mokyklai įteikė padėką už aktyvų dalyvavimą renginyje, skirtame Pasaulinei vandens dienai ir rėmėjų UAB „Burbuliukas ir Co“ dovaną – knygą  „Vanduo – tai gyvybė“, palinkėjo visada siekti tik aukščiausių tikslų. Norinčius susipažinti su Vidmanto Urbono žygiu pasaulio ežerais, pasigrožėti nuostabiais vaizdais kviečiame užsukti į mokyklos biblioteką. 

 

Virginija Jeleniauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Svetainėje lankosi 34 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos