Gegužės 27 dieną antrų klasių mokinių kelionė po „Mini sveikatos stoteles“ prasidėjo klasėse. Mokiniai kūrė šūkius, plakatus apie sportą, sveiką mitybą. Su piešiniais, plakatais vaikai skubėjo į aktų salę, kur jų laukė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lolita Puškorienė.

 

Pirmiausia kiekviena klasė prisistatė ir parodė visiems atliktus darbus. Prasidėjo kelionė... Visuomenės  sveikatos priežiūros specialistė Lolita Puškorienė lydėjo vaikus po stoteles „Higienos ABC“ ir „Sveika mityba“.  Antrokai prisiminė  šešis  taisyklingo rankų plovimo  žingsnelius,  dantukų valymo taisykles, akių mankštos pratimus. Jie ne tik klausėsi pasakojimo apie sveiką mitybą, stebėjo medžiagą skaidrėse, bet ir atliko praktines užduotis.

Prieš iškeliaujant į stotelę „Sportas – sveikata“, visi atliko „Piratų mankštą“, padainavo dainelę apie citriną ir pasuko link sporto aikštelės. Išklausę saugaus elgesio instruktažą, pasimankštinę, antrokai  dalyvavo estafetėse, traukė virvę, bėgo „Draugystės ratą“. Kelionės pabaigoje klasės buvo apdovanotos padėkomis  už aktyvų dalyvavimą  renginyje.

 

Visų akyse spindėjo džiaugsmas ir noras  dažniau taip visiems kartu pabendrauti, sužinoti apie sveiką gyvenseną, organizmo grūdinimą...

 

                                                                   Mokytojos Violeta Matiukaitė, Egidija Miliauskienė

 

Įspūdingos akimirkos GALERIJOJE–2016 m. pavasaris–Kelionė po „Mini sveikatos stoteles“

 

Svetainėje lankosi 11 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos