Balandžio 15 dienos rytą į mokyklos aktų salę rinkosi lopšelių-darželių „Papartis“, „Taika“ ir „Rugelis“  ikimokyklinių grupių auklėtiniai – būsimieji pirmokai. 4c klasės mokiniai juos pakvietė į rytmetį „Saugaus eismo abėcėlė“.

 

Patogiai įsitaisę kėdėse, svečiai žiūrėjo spektakliuką apie katinėlį Runcių, kuris pamokos metu neklausė mokytojo, išdykavo, nesimokė saugaus eismo taisyklių ir gatvėje pateko po automobilio ratais. Šis scenos vaizdelis – tai skaudi ir pamokanti istorija, kuri gali atsitikti kiekvienam neatsargiam vaikui. Mažieji bičiuliai kartu su ketvirtokais smagiai dainavo daineles, minė mįsles, klausėsi eilėraščių apie atšvaitus, šviesoforo spalvas. Turbūt visiems buvo įdomiausia žiūrėti filmukus „Policijos bičiulio Amsio patarimai“. Šuniukas Amsis mokė, kaip elgtis kelyje, kaip pereiti gatvę, kur galima saugiai žaisti. Priminė, kad tamsiu paros metu būtina segėti atšvaitą, o važiuojant automobiliu – reikia sėdėti kėdutėje ir prisisegti saugos diržais. Aiškino, kur kreiptis, pakliuvus į bėdą.

Baigiantis renginiui, būsimieji mokinukai gavo po dovanėlę – spalvinimo paveiksliuką ir saugaus eismo taisyklių atmintinę.

Nuo mažų dienų vaikams rodant teigiamą pavyzdį ir mokant saugios eismo kultūros, tikėtina, kad bus išvengta nelaimingų įvykių gatvėje ir kelyje. Pagrindinių taisyklių kartojimas pačioje jų vaikystėje padės įtvirtinti saugaus eismo sampratą.

4c klasės mokytoja Dainora Užusienienė

 

 

 

 

Svetainėje lankosi 10 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos