Gruodžio 11 dieną mokykloje vyko 1c klasės moksleivių pirmasis spektakliuko „Auk, eglute“ pasirodymas vyresniems pradinukams. Spektakliuką sukūrė ir režisavo  mokytoja Loreta Valainienė. Pasidžiaugę pirmąja sėkme savo talentą mažieji artistai paskleidė ir didesniam žiūrovų ratui.

 

Gruodžio 18 dieną spektakliuką parodė mikrorajono darželių vaikams, kurie buvo labai patenkinti... Gruodžio 22 dieną  vakaronėje mažieji artistai vaidino tėveliams, kuriuos tiesiog sužavėjo savo pasirodymu. Gruodžio 23 dieną vyko mokyklos bendruomenės popietė „Po Kalėdų žvaigžde susiburkim“, kurioje vėl teko vaidinti 1c klasės moksleiviams... Po spektakliuko net kunigas Rimantas Kaunietis, dalyvavęs šiame renginyje, visiems mažiesiems aktoriams padėkojo ir paspaudė ranką.

Šventės, kuriose buvo tiek daug gerumo, nuoširdumo, jaudulio, noro parodyti savo gebėjimus netruko prabėgti.  Buvo smagu ne tik patiems vaikams, bet ir tėveliams pamatyti, kaip greitai tie nedrąsūs pirmokėliai žengė pasitikėjimo savimi keliu. Už tą ypatingą vaikų patirtį norime padėkoti mokytojai Loretai Valainienei.

Mama Vesta Bumbrauskienė

 

 

 

Svetainėje lankosi 30 svečių ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos