Kalėdiniam rytmečiui „Laukiam šv. Kalėdų“ 2d klasės mokiniai ruošėsi iš anksto: mokėsi kalėdinių dainelių, giesmelių, eilėraščių, šokių, gamino šventines dekoracijas, ruošė savo rankų darbo dovanėles draugams, puošė eglutę, dalyvavo gerumo akcijoje „Dalinkis“.

 

Rytmetys „Laukiam šv. Kalėdų“ pagaliau atėjo.

Antrokai kartu su mokytoja nuskubėjo į muzikos kabinetą, kur visus pasitiko švelnūs muzikos garsai. Ir suskambo vaikiškos kalėdinės dainelės, giesmelės. Po skambių posmų apie žiemą antrokai suko ratelius, nes  žinojo, kad Advento metu labai svarbūs yra rato žaidimai, šokiai. Jie simbolizuoja metų laikų kaitą. Po ratelių minė mįsles, kartu su žvirbliu čiulbuonėliu sėjo aguonėles, kad mamytės turėtų kuo pagardinti kūčiukus. Klausėsi kalėdinių burtų.

Muzikos mokytoja Aldona Mikolaitienė uždegė žvakutę, kad liepsnelė dar labiau sušildytų mažųjų širdeles. Vaikai siuntė žvakelę, linkėdami vieni kitiems gerumo, draugiškos šypsenos, gražių dovanėlių.

Sukdami ratelius, antrokai pamalonino ir Žiemą šokiu. Tad tikimės, kad Žiema per artėjančias šventes nepagailės sniego, o ant delniukų nusileidusios snaigės stebuklingą Kalėdų naktį padovanos gražią  pasaką...

Linksmų šv. Kalėdų!

                                                  2d klasės  mokiniai ir mokytoja V. Matiukaitė

 

 

 

Svetainėje lankosi 9 svečiai ir nėra prisijungusių narių

© 2016. Visos teisės saugomos